Solidnakostka.pl

Układanie kostki brukowej - Warszawa i okolice

22 350 77 83

Wycena w 20 minut! lub tel. 22 350 77 83

refresh

* Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez właściciela serwisu lub przez firmy powiązane w celu realizacji zlecenia.

  • Gwarancja
  • Doświadczenie!
  • Szybko
  • Dobra cena

Gwarancja jakości

Tylko u nas masz gwarancję wykonanej pracy oraz użytej przez nas kostki. Nasze realizacje to wieloletnie zadowolenie klientów!

Doświadczenie!

Działamy na rynku od ponad 15 lat. Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych pracowników, którzy swój zawód wykonują od wielu lat.

Szybko

Dzwonisz, składasz zamówienie, a my już jutro zaczynamy u Ciebie układać kostkę!

Dobra cena

Zapewniamy najniższe ceny na terenie Warszawy, a przy tym gwarantujemy najwyższą jakość.

Tarasy z kostki brukowej

Kostka brukowa w ciągu kilku lat stała się jednym z najważniejszych materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych. Generalnie uznawana jest za materiał budowlany. Z drugiej strony coraz więcej osób używa jej dla wykończenia wnętrza stosując, jako zamiennik tradycyjnych płytek. Tarasy z kostki brukowej stały obowiązującym trendem. Już na etapie projektowania domu są uwzględniane, a koszt ich powstania ujmowany jest w kosztorysie. Kostka brukowa na tarasie to dobry pomysł – taras zyskuje na urodzie. Pokazują to zdjęcia tarasów z kostki brukowej, na których można zobaczyć ciekawe kompozycje, jakich na pewno nie stworzymy z drewna, jednego rodzaju płytek. Taras z kostki brukowej jest odporny na czynniki atmosferyczne – nie uszkodzi go mróz, czy śnieg, nie wypłowieje pod wypływem słońca. Kostka brukowa wygląda jak nowa przez kilkadziesiąt lat. Inwestycja w taki taras, to gwarancja tego, że na tarasie będziemy zmieniać jedynie dekoracje, a podłoże pozostanie niezmienne. Warto zauważyć, że stonowane kolory kostki brukowej przeciwdziałają wrażeniu kiczowatości – nie stworzymy odblaskowej podłogi. Przy stonowanym podłożu możemy pozwolić sobie na pofolgowanie fantazji w kwestii dekoracji tarasu, bowiem kostka brukowa zrównoważy, nawet najbardziej kolorowe i nietypowe w kształcie meble i elementy dekoracyjne.